TOAT - Tyski Oddział AT

Forum grupy airsoftowej - Tychy


#1 2008-06-30 21:24:10

Mlody(b-1)

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 6
Punktów :   

Warunki

Poniżej przedstawiam warunki do rekrutacji, oczywiście nie trzeba spełniać wszystkich, chociaż wypadałoby Jedyne co mogę powiedzieć to jedno: mimo, że AT to nie jest to tylko czarna taktyka (jak w więkosziści AT).
Więc warunki:
OBOWIĄZKOWE:
1. Wiek - 14 lat (obowiązkowo - 2 gim, LEGITKA !)
2. Okulary/gogle ochronne - PODSTAWA !! Bez tego ani myśl o AS !!!
3. Replika - AT używają shotgunów czasem więc te za 50 zł z kolbą wystarczą na początek, później można zakupić jakiegoś AEGa MP5, M4
4. Umundurowanie - Wypadałoby mieć cokolwiek jak mówie może to być albo do czarnej, albo do zielonej: jak do czarnej preferuje czarną bluze i czarne spodnie. Jak do zielonej - jakikolwiek ogólnodostępny mundur, ale powatarzam jak nie ma cie to nie martwcie się - bylebyście później kupili
5. Cheć do zabawy

Dodatkowe umundurowanie(nie muszą być spełnione na początku, ale prosiłbym o stopniowe powiększanie elementów munduru:
1. Kominiarka - najlepiej czarna z jednym otworem na oczy - kwestia 10-20 zł
2. Hełm - tani kevlar dostępny na allegro po 40 zł
3. Buty taktyczne - czarne mogą być Jungle - 80 zł na allegro
4. Krótkofalówki - można się składać we dwóch i wtedy jes to kwesta 30-50 zł (wystarczą krótkie 3 km - słuchaweczeki z mikrofonem i miodzio to wygląda )
5. Kamizelka Taktyczna - No wiadomo po co do przenoszenia kulek, magazynków, pożywienia itd. - cena różna od 60 - 400 i więcej złotych ja kupiłem za 120 i jestem zadowolony (UTG)
6. Broń boczna - Glock, Beretta, Sig Sauer - Zależy jaką kto chce kupić spręzynki to około 40-130 zł (122zł TM)

I co tam sobie jeszcze zechcecie

Po spełnieniu warunkóch głównych (te pierwsze) proszę o napisanie wątku na oddzielnym forum, oraz podanie tam:
1. Dokłądnej daty urodzenia (dzień można pominąć)
2. Nr gg
3. Repliki jaką posiadasz
4. Jaki posiadasz mundur (jeżeli go posiadasz)

TAK WIĘC ZAPRASZAM DO DRUŻYNY !!!

Offline

 

#2 2008-07-01 19:59:19

Rekrutacja

Gość

Re: Warunki

Siema , mam na imię Szymon i mam 16 lat. W ASG siedzę z pół roku. Aktualnie nie posiadam żadnej repliki ale mam zamiar kupić sobie coś porządnego. Mundur się jakiś znajdzie. Okulary posiadam. W sumie to tyle

 

#3 2008-07-01 20:01:39

Mlody(b-1)

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Warunki

Ok dogadane na gg, kij że trzbea było napisac na innym forum ale dobra gg już mam ;] na gg dogadamy reszte.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simpleplan.pun.pl www.spirits.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.forumgrajacychinaczej.pun.pl www.nyguski.pun.pl